ekskluzywne drzwi do biur

Ekskluzywne drzwi do biur

Unikalne rozwiązania, wyjątkowe materiały, sprawdzone konstrukcje i pełna otwartość na pomysły Klienta – to fundamenty naszej oferty wyjątkowych drzwi do biur.

Dokumentacja techniczna Architekci/projektanci
>Ukryj

W naszej ofercie Drzwi Ekskluzywnych do biur mamy dla Państwa wiele rodzajów drzwi wyjątkowych, których nie sposób zamknąć w tradycyjnych formach. Wyznaczają najnowsze trendy i zachwycają, są owocem naszego nieustannego dążenia do perfekcji.
Niewątpliwie EVEREST Partition Systems proponuje rozwiązania unikalne nawet w skali europejskiej.
Poniżej kilka naszych ciekawych i innowacyjnych propozycji:

Drzwi ze szkłem LCD o regulowanej elektrycznie przezierności dostosowane do większości popularnych systemów aluminiowych, stalowych i drewnianych jak również dostosowanych do indywidualnych rozwiązań i potrzeb naszych klientów.

Zastosowanie szkła LCD pozwala na uzyskanie efektu prywatności i poufności na żądanie oraz przezierności kiedy jest ona wymagana.

 

Drzwi z kamienia doskonale łączą piękno organicznego surowca z wyjątkową funkcjonalnością formy.

Oferowane przez nas drzwi z naturalnego kamienia wyróżniają się wyjątkowo wysoką jakością detali, dlatego też często wykorzystywane są do tworzenia unikalnych aranżacji pomieszczeń reprezentacyjnych. Pozwalają na uzyskanie ciekawego efektu we wnętrzach biur i pomieszczeń reprezentacyjnych.

 

Drzwi z Prawdziwego Betonu to nowość na polskim rynku.

Dzięki specjalnej impregnacji beton na drzwiach nie pyli i jest odporny a wszelkie zabrudzenia. Wiele aranżacji biurowych wykorzystuje Drzwi z betonu do uzyskania minimalistycznego a jednocześnie wyjątkowego wyglądu wnętrz w których beton z natury surowy, łączy się z ciepłymi i efektownymi elementami drewnianymi.

Drzwi z unikalnymi frontami to wyjątkowa propozycja EVEREST dla naszych klientów. To tu nasi klienci mogą puścić wodze swojej wyobraźni i wspólnie z nami zaprojektować i stworzyć unikalne i prestiżowe drzwi dla swoich firm, biur i instytucji. Zapraszamy do współpracy.