ukryte slider

Drzwi ukryte

Możliwość pełnego dostosowania drzwi do aranżacji wnętrza, szeroka oferta materiałów i wykończenia oraz doskonała jakość i funkcjonalność.

Dokumentacja techniczna Architekci/projektanci
>Ukryj

O ofercie EVEREST PS w zakresie Drzwi Ukrytych pragniemy powiedzieć, że jesteśmy prekursorem wielu ciekawych rozwiązań technicznych, które wpływają na funkcjonalność, wysoką jakość i końcowy efekt estetyczny naszych drzwi. O wszystkich zaletach naszych drzwi ukrytych i szczegółach technicznych zawsze jesteśmy gotowi porozmawiać z Państwem podczas prezentacji naszych produktów.

– Drzwi Ukryte – to tak zwane drzwi niewidoczne, zlicowane ze ścianą. Są w pełni dostosowane do wybranej aranżacji wnętrza.

Tak zwane ukrycie drzwi jest przejawem jednego z najnowszych trendów wykończenia wnętrz jakim jest minimalizm. Dzięki braku widocznej ościeżnicy możemy nadać pomieszczeniom wygląd, jaki był nieosiągalny do tej pory.

Drzwi ukryte mogą być wkomponowane w ścianę obłożoną drewnem, kamieniem, płytami akustycznymi, lakobelem, tapetami czy też po prostu pokryte jednolitą ze ścianami farbą w wybranym przez Państwa kolorze