drzwi do biur slajder

Drzwi do biur

Ścianki w bezszprosowym całoszklanym systemie Transparance – lekkie i stabilne profile, tylko po obwodzie konstrukcji.

Dokumentacja techniczna Architekci/projektanci
>Ukryj

W naszej ofercie posiadamy niezawodne drzwi o konstrukcji aluminiowej,drzwi drewniane oraz drzwi szklane firmy Hoyez, bardzo często stosowane w biurach w całej Europie.

Hoyez produkuje trzy rodzaje drzwi o konstrukcji aluminiowej, stworzone w celu odpowiedzi na różne potrzeby estetyczne lub techniczne. Ramy drzwi mogą być lakierowane w dowolnym kolorze według wymagań klienta.
Drzwi Tertial
– wyjątkowo nowoczesne drzwi o konstrukcji aluminiowej z bardzo wąską ramką i ukrytymi zawiasami idealnie wpasowują się w przestrzenie biurowe. Drzwi mogą być wyposażone w uszczelkę opadającą dla poprawy izolacyjności akustycznej. Wybierając odpowiednie klamki masz możliwość podkreślenia wyjątkowego i niepowtarzalnego charakteru swojego biura.

Drzwi Szklane
– najczęściej stosowane drzwi w pomieszczeniach biurowych pozwalające na dostarczenie dużej ilości światła przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa użytkowania i podkreślające lekkość konstrukcji Mogą być stosowane w ściankach jedno i dwuszybowych w wersjach standardowych i Transparance.